Pralinky Bon-Bon

Bon-Bon je obchodní značka společnosti Kovandovi s.r.o., jejíž majitelka Petra Kovandová, je zároveň spolumajitelkou sítě kaváren Café Budík. Společnost Kovandovi s.r.o. vyrábí a prodává originální ručně tvarovanou čokoládu, pralinky a speciality z nugátu a z marcipánu v desítkách obchodů a obchůdků, jak ve vlastní sítí, tak i formou franchize.

Zažitému trendu "belgických pralinek" se zakladatelka společnosti, Petra Kovandová, postavila již při samotném vzniku firmy v roce 2007. Pralinky začala vyrábět z kvalitní italské čokolády s různými podíly obsahu špičkového kakaa. "Používáme jen ten nejlepší výrobní materiál: čokoláda je z Itálie, marcipán a kakao vozíme z Holandska, nugát nám dodává německá společnost a k tomu nakupujeme mnoho poctivých českých surovin (máslo, smetanu, rum, mandle, lískové a vlašské ořechy....)."

TEPLÉ PRAVÉ ČOKOLÁDY

V naší čokolatérii se specializujeme na pravé čokolády, tedy rozpouštíme pravé čokoládové pecky v našich míchačích. Čokolády používáme belgické Callebaut, především chutí Ekvádor, Madagaskar, Kumabo, Grenada....a poté francouzské vyhlášené Michel Cluizel a Cacao Barry, z plantáží např. Tanzánie, Papouasie, Kuba, Mokaya, Mangaro. Nabídku pravých čokolád i sezónně upravujeme a vždy servírujeme v objemu 60gr., včetně šálku vody.

Facebook